Modey Çelik Kapı

Modey Çelik Kapı

 

2005 yılında MODEY Çelik Kapı ve Duş kabin satış ve montajına başlayan firma,  unvanı ile çapını genişleterek kaliteden ödün vermeden devam etmiş; adının sektörde bir marka olması için MODEY ÇELİKKAPI VE DUŞKABİN altında bir marka olarak yerini almıştır. 
Modey Çelik kapı, duş kabin, küvet ve duş teknesi, ahşap kapı, akordeon kapı, plastik katlanır kapı,  banyo dolabı ve aksesuarları, mutfak ve mobilya urupları, menfez ve sineklik çeşitleri ile sektörde haklı yerini alarak, emin adımlarla ilerlemektedir.  

Bizin için en değerli unsur insandır… Anlayışıyla hareket eden MODEY ÇELİK KAPI, personelin iş deneyimlerini arttırmak ve kurumsal bilgi birikimlerini çoğaltmak amacıyla; hizmet içi eğitimler üreterek kalitesini sürekli artırmaktadır. 

Hedefimiz beslendiğimiz özü modernize edip, Türk geleneklerini ve Anadolu medeniyetlerini bugünümüze taşıyarak Erzincan ili içerisinde piyasada haklı yerimizi almak ve bunu yaparken de, "önce insan" anlayışını yüceltmektir. Modey Çelik kapı 2005 yılında çelik kapı satışına başlayarak kısa sürede, sektöründeki firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Modey çelik kapı Ar-Ge çalışmalarını güvenlik üzerine yönlendiren, güvenlik ve dayanıklılık konusundaki buluşlarını daima ileriye doğru düşünerek ve ulaştığı mükemmel güvenlik unsurlarını takip ettiği fuarlar ve geziler ile kendi düzeyinde halkına hakkıyla tescillemiştir.

. Kalite ve güvenin "sürekli ve en iyi hizmet" anlayışında saklı olduğunun bilinciyle yine kalite ayrıntıda gizlidir, ayrıntıda bizim işimizdir. Profesyonellere soyunan bugün estetiğin teknolojinin ve en önemli unsur olan güvenliğin bileşkesi olan yepyeni materyallerle üretilmiş model ve çeşitleri görmeniz için sizleri mağazamıza davet ediyoruz. 

Geçmişten geleceğe daima kalite düşüncesiyle son noktayı yerine getiren yeni anlayışımız, her zamanki sloganımız olan "Kalite, Güven ve Müşteri Memnuniyeti " yanı sıra, kalite arayan profesyoneller düşüncesini edinerek kendine başka bir kimlik daha kazandırmıştır.

MİSYONUMUZ 
Kaliteden taviz vermeden üretim yapmak, uygun fiyata ürünlerimizi müşterilerimize sunmak, müşterilerimizin isteklerine zamanında cevap vermek. Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışı ile iş alanımızda lider kurum olmak.

VİZYONUMUZ 
Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirme ilkesinden hareketle yapılan hataların sebeplerini tespit ederek tekrar etmemesini sağlayarak kaliteyi en üst seviyede tutmak. En az hatalı ürünle en iyi hizmeti vermek.

KALİTE POLİTİKAMIZ 
Hızla gelişen teknoloji ile yarışmak ve bu yarışta müşteri güvenini kazanarak sürekliliğini sağlamak, kalite yönetim sistemi şartlarını karşılayarak kalitenin üst seviyesine ulaşmak, uluslararası standartlarda üretim yapmak ilkemizdir.